Jesteśmy Polygon Bikes.
Od ponad 25 lat Polygon Bikes projektuje, buduje i konstruuje światowej klasy rowery we współpracy z inżynierami, projektantami przemysłowymi, kreatywnymi myślicielami i profesjonalnymi rowerzystami z Ameryki Północnej, Europy i Azji.

Jesteśmy pasjonatami innowacji i w każdym sezonie ciężko pracujemy, aby tworzyć świeże i autentyczne projekty o światowym znaczeniu. Jesteśmy jedną z niewielu globalnych marek rowerowych, które posiadają własne zakłady produkcyjne, co pozwala nam kontrolować wszystkie aspekty procesu produkcyjnego, od ręcznego spawania naszych ram po nasze przodujące w branży zakłady montażowe i malarskie.

Z racji tego, że produkujemy blisko milion rowerów rocznie, jesteśmy w stanie uzyskać znaczne oszczędności kosztów, których większość marek nie jest w stanie uzyskać. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę wysokiej jakości rowerów, na których można polegać, po najbardziej konkurencyjnych cenach dostępnych na rynku.

Znamy się na rowerach.

Niektóre z flagowych modeli Polygon obejmują serie XQUARONE, Collosus DH i Collosus N & T. XQUARONE, zwycięzca nagrody Pinkbike Innovation of the Year 2017, został stworzony jako odejście od starego sposobu klasyfikowania rowerów i tworzy nowy paradygmat w świecie rowerowym.

Collosus DH to najlepsza „maszyna do wygrywania zjazdów”, na której obecnie jeździ TEAM UR  w Mistrzostwach Świata w DOWNHILL Pucharu Świata UCI. Na naszym rowerze jeździ również światowej sławy freerider Kurt Sorge, który wygrał Red Bull Rampage 2015 i 2017.

Globalny program rozwoju firmy Polygon obejmuje również świat wyścigów enduro dzięki Collosus N9. Ten rower brał udział w Enduro World Series 2016 i 2017, na którym jeździł zawodnik TEAM UR, Fabien Cousinie z Francji. Jest zbudowany na opatentowanym „pływającym” systemie zawieszenia Polygon, dzięki czemu ta maszyna o długim skoku jest jedną z najbardziej wydajnych na trasie

Dzielimy się tym, co najlepsze w sporcie rowerowym.

Firma Polygon Bikes ma misję i jest zaangażowana w tworzenie rowerów, które pobudzają wyobraźnię rowerzystów na całym świecie. Bez względu na to, jakiego stylu jazdy jesteś pasjonatem lub jakie masz cele jako rowerzysta, Polygon oferuje szeroką gamę wysokiej jakości rowerów z najnowocześniejszą technologią, które pomogą Ci przenieść jazdę na wyższy poziom.

Sprawdzony partner i współpraca z Polygon Bikes
Nasze niemal 30-letnie doświadczenie w branży rowerowej i wypracowane przez ten czas sprawdzone rozwiązania w dostarczaniu naszym klientom doskonałych rowerów, zaowocowało powstaniem firmy RWR SP. z.o.o., która od ponad 7 lat prężnie działa na terenie Polski i dobrze poznała ten rynek oraz potrzeby jego klientów.

Poznając ofertę Polygon Bikes i filozofię tego producenta, podjęliśmy decyzję o dystrybucji tych rowerów na polskim rynku, by dostarczyć te wyjątkowe rozwiązania, do jak najszerszego grona rowerzystów i połączyć to z najlepszą możliwą obsługą klienta, wynikającą z naszych doświadczeń w sprzedaży rowerów.