Z wielką radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z oficjalnym dystrybutorem naszych rowerów na terenie Polski-spółką RWR Sp. z.o.o.

Zainteresowanie różnymi formami sportu rowerowego każdego roku rośnie, a coraz więcej osób przekonuje się do tego, że jazda na rowerze to nie tylko element zdrowego trybu życia, lecz również wyjątkowo przyjemna forma aktywnego odpoczynku psychicznego i relaksu. Stale rozwijające się trendy polegające na eliminacji samochodów z przestrzeni publicznej, ekologiczny tryb życia, dbanie o czyste powietrze i zdrowe ciało, powodują, że rowery coraz częściej goszczą w naszym życiu.

Misją Polygon Bikes jest dostarczanie naszym klientom wyjątkowo dobrych rowerów w atrakcyjnych cenach. Rezygnując z wielu kosztownych zabiegów marketingowych i ograniczając do minimum łańcuchy dystrybucji, jesteśmy w stanie zaoferować rowery w bardzo dobrym stosunku jakość/cena.

Od dawna obserwowaliśmy polski rynek i szukaliśmy odpowiedniego partnera do współpracy. Ten 38-milionowy kraj przeszedł w ostatnich latach wielką transformację świadomościową jeśli chodzi o uprawianie sportu. Coraz więcej osób w Polsce zaczyna interesować się zdrowym trybem życia i aktywnym spędzaniem czasu.

 

Mamy świadomość, że Polacy, tak jak większość Europejczyków, są bardzo wymagającymi klientami i oczekują najwyższego standardu obsługi, dobrej opieki posprzedażowej, wsparcia gwarancyjnego na najwyższym poziomie i świetnych produktów w możliwie najniższej cenie.

Wybór odpowiedniego dystrybutora nie był dla nas łatwy. Zależało nam na tym, by firma odpowiedzialna za naszą markę na terenie Polski wyznawała takie same wartości jak my. Chcieliśmy, by rowery Polygon polecali Państwu ludzie z pasją i zaangażowaniem w dobro klienta. Dlatego zdecydowaliśmy się wybrać RWR Sp. z.o.o.

Spółka ta od 7 lat działa aktywnie na terenie Polski i jest owocem ponad 30 lat doświadczenia pracy na rynku rowerowym. Osoby, które ją tworzą, obserwowały transformację, jaka odbyła się w tym segmencie w ostatnich latach i co najważniejsze-sami są pasjonatami kolarstwa. Dlatego właśnie z pełnym zaufaniem oddajemy im możliwość dystrybuowania rowerów Polygon na terenie Polski i wierzymy głęboko w to, że będziecie Państwo jako nasi klienci w doskonałych rękach naszego partnera.

Wiemy, że ta współpraca to początek wspaniałej rowerowej przygody.