Wewnętrzne prowadzenie linek tworzy czysto wyglądający rower, prowadząc wszystkie kable i przewody wewnątrz ramy. Zwiększa też odporność na uszkodzenia mechaniczne tych elementów w razie upadku.

Jednoczęściowe połączenie zwiększa sztywność i zmniejsza wagę. Wydajność i skuteczność to podstawa jednoczęściowego połączenia.

Hydroformowanie to kolejny sposób na kształtowanie aluminium w lekkie, strukturalnie sztywne i mocne elementy. Pompy hydrauliczne wtryskują płyn pod bardzo wysokim ciśnieniem do rur aluminiowych, aż przyjmą one kształt formy, w której są umieszczone. Dzięki procesowi hydroformowania firma Polygon może zbudować mocniejszą i lżejszą ramę.

Suporty wciskane pozwalają projektantom rowerów zwiększyć szerokość suportu bez zwiększania linii łańcucha roweru. Szersza skorupa suportu poprawia sztywność i pozwala na większe łożysko suportu.

Zwężająca się główka ramy składa się z podstawy 1,5”, która zwęża się do 1-1/8”. Zwężająca się główka ramy pozwala na lepsze spawanie między główką, górną rurą i dolną rurą; dzięki temu rama jest sztywniejsza i trwalsza. Zwężająca się rura sterowa zwiększa również interfejs między ramą a rurą sterową.

Eternal Coat Tech zapewnia trwalsze i bardziej odporne wykończenie kolorystyczne. Nasza najnowsza technologia malowania zapewnia większą ochronę przed odpryskami, zarysowaniami i zużyciem niż inne wykończenia.

Każdy rozmiar ramy jest oferowany z rozmiarem kół, który idealnie pasuje do rowerzysty, zapewniając lepszą wydajność i optymalne wrażenia z jazdy. Koła 27,5” są sparowane z rowerami w rozmiarze od małego do dużego, a koła 29” są sparowane z rowerami o rozmiarze od średniego do bardzo dużego. Ten system doboru rozmiarów jest oferowany rowerzystom w celu określenia najbardziej kompatybilnego roweru, który będzie pasował do ich sylwetki i stylu jazdy.

R3ACT to zawieszenie opracowane przez NAILD, które zapewnia nowy poziom komfortu, kontroli i wydajności. System łączy skok z góry i spod ramy, geometria i kontakt opon z podłożem pozostają niezmienne przez cały czas, co zapewnia lepsze prowadzenie, hamowanie i kontrolę przy jednoczesnym zmniejszeniu zmęczenia.

2HRU pozwala rowerzystom na zmianę ze sztywnej osi przelotowej na szybkozamykacz bez większych zmian ramy. Normy piast i standardy uchwytów stale się zmieniają, a 2HRU umożliwia używanie ulubionego zestawu kół z ulubionym Polygonem bez względu na to.

Nowoczesny rower TRAIL to prawdziwy skarb we wszystkich dziedzinach. Rowery T-PRO sprawią, że każdy rowerzysta poczuje się jak zawodowiec, ułatwiając podjazdy i płynniejsze zjazdy. W rowerach T-PRO wzięto pod uwagę wszystko, od geometrii, przez materiał ramy, po komponenty. Przygoda? Podniecenie? rowery T-PRO są gotowe, chętne i sprawne.